Základní doprava ZDARMA

Průvodci

Naše edice Kapesních průvodců Šumavou vychází vstříc všem návštěvníkům Šumavy, kteří nechtějí ztrácet svůj čas hledáním stovek variant tras na mapách nebo na internetu. A chtějí se bez větších příprav vydat rovnou na výlet. V našich průvodcích jsme pro Vás pečlivě vybrali trasy, na které se můžete spolehnout a které Vám ukážou to nejkrásnější na Šumavě.

Popis výchozího místa trasy i celého výletu v průvodci je velmi důkladný, takže nebudete bloudit. Kromě vlastního popisu trasy najdete v textu také základní informace o historii navštívených míst, o jejich přírodních nebo technických zajímavostech. Ke každému výletu najdete mapu trasy se zvýrazněnými klíčovými body. Mapa je doplněna QR kódem, který Vám po načtení zobrazí trasu výletu ve Vašem mobilu nebo tabletu na podkladové mapě od mapy.cz, a můžete tak online kontrolovat svůj pohyb přímo na trase. Každý výlet je v průvodci doplněn řadou aktuálních fotografií.

Pokud je nabízený výlet pro Vás krátký, u některých kratších tras nabízíme prodloužení. A pokud výletů není dost – další průvodce z regionu pro Vás již chystáme!

Naši Kapesní průvodci se svým malým formátem A6 vejdou snadno do každé kapsy. Jsou vybaveny "nezničitelnou" šitou vazbou a deskami z odolného papíru, aby Vám Kapesní průvodci mohly být dlouho spolehlivým společníkem na Vašich cestách.

Cena
Příznak
Vazba:
ISBN:
250 Kč
250 Kč
zrušit vše
Šumava Novinka
Skladem
250 Kč
Pošumaví Připravujeme
Ve výrobě
250 Kč
Šumava - výlety do 10 km Připravujeme
Spinner

Tyto webové stránky používají k poskytování svých služeb soubory Cookies. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů Cookies.